Oprogramowanie dedykowane

Pozycjonowanie stron internetowych

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to zestaw usług mających na celu podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek takich jak google.

Pozycjonowanie stron internetowych jest najlepszą oraz najskuteczniejszą metodą zaistnienia strony internetowej w sieci. Polega na przeprowadzeniu prac programistycznych i optymalizacyjnych w taki sposób, aby po wpisaniu w wyszukiwarce słów kluczowych, pozycjonowana strona pokazała się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Skutecznie pozycjonując witrynę ułatwiamy internautom i przyszłym klientom dotarcie do strony przez wyszukiwarki i katalogi. Zapewniamy wysokie pozycje w najważniejszych polskich wyszukiwarkach.

Świadczymy również usługi monitoringu pozycjonerskiego, który polega na stałym monitorowaniu wyników wyszukiwania dla wybranych fraz i szybkim reagowaniu na utratę wypozycjonowanego miejsca. 

Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje swoim zakresem czynności takie jak:

  • Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych (google).
  • Rejestracja stron w wyszukiwarkach.
  • Rejestracja stron w katalogach stron www - katalogowanie.
  • Optymalizacja kodu HTML.
  • Zapewnienie zgodności kodu HTML i CSS ze standardami w3c.
  • Monitoring pozycjonerski.
  • W porównaniu z płatnymi linkami w popularnych serwisach internetowych, pozycjonowanie strony www to tańsza a niejednokrotnie skuteczniejsza metoda promocji serwisu. 

Cena ustalana jest indywidualnie dla każdej pozycjonowanej frazy. Proponujemy prosty i przejrzysty system rozliczeń gwarantujący brak kosztów w przypadku braku efektu. Jeżeli w określonym w umowie terminie pozycjonowanie nie powiedzie się, odstępujemy od prac bez wynagrodzenia lub na życzenie zlecającego kontynuujemy prace aż do uzyskania efektu.

W celu uzyskania szczegółów lub wyceny prosimy o kontakt: pozycjonowanie@e-ares.pl (jeżeli zapytanie dotyczy wyceny, prosimy podać listę fraz dla których ma być pozycjonowana witryna oraz adres internetowy strony której ma dotyczyć pozycjonowanie)

Prowadzenie kampanii Google AdWords
pokaż
ukryj
Czym jest reklama Google AdWords?

Reklamy Google AdWords to forma reklamy kontekstowej wyświetlającej się w wyszukiwarce, umożliwia wybór miejsc pojawiania się reklam, określanie dogodnego poziomu wydatków na kampanie, zakresu terytorialnego, czasu emisji reklam, grup docelowych oraz wielu innych czynników wpływających na dotarcie do wybranego targetu.

Kampania Google AdWords umożliwia wyświetlanie reklam internautom, którzy szukają w Google informacji związanych z reklamowanym zakresem tematycznym. W zależności od typu dopasowania i zadeklarowanej stawki reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania.

Koszty kampanii są uzależnione od realnych kliknięć w reklamę. Każde kliknięcie powoduje pomniejszenie ustalonego dziennego budżetu a po wykorzystaniu środków reklama przestaje się wyświetlać nie powodując zadłużenia.

AdWords pozwala na szybkie zaistnienie w wyszukiwarce Google a przy odpowiednio wysokiej stawce za kliknięcie można znajdować się w czołówce wyników nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od utworzenia kampanii.

AdWords pozwala na planowanie i kontrolowanie kosztów kampanii. Można sterować zarówno dziennym budżetem jak i stawką za kliknięcie w wyszukiwarce google i/lub w sieci reklamowej Google AdSense.