Oprogramowanie dedykowane

Aplikacja mobilna PZT

Oprogramowanie dedykowane

Aplikacja mobilna dla Polskiego Związku Tenisowego
Polski Związek Tenisowy


Dla Polskiego Związku Tenisowego budujemy aplikację mobilną przeznaczoną na platformy Android oraz IOS.

Aplikacja mobilna PZT powstała z myślą zarówno o kadrze jak i najmłodszych uczestnikach programu Tenis 10. W aplikacji znajdziemy aktualności ze świata tenisa i Polskiego Związku Tenisowego jak również materiały szkoleniowe i metodyczne z Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa.

Szczególny nacisk został położony na tenis dziecięcy, w aplikacji znajdziemy aktualności ze świata Tenis 10 i kalendarz turniejowy turniejów T10. Najmłodsi mogą sprawdzić swoją wiedzę w Quizach Wiedzy Młodego Sportowca oraz znajdą odnośniki do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa (NPUT). Natomiast w sekcji metodycznej znajdą podręcznik Tenis10, scenariusze zajęć oraz materiały edukacyjne dla rodziców i trenerów. 

Sekacja dla trenerów umożliwi zdalne prowadzenie egzaminów NPUT oraz egzaminów dla instruktora tenisa, trenera szkolenia podstawowego, trenera szkolenia wyczynowego i trenera coacha.

W fazie planów jest dalszy rozwój aplikacji o kolejne funkcjonalności dla użytkowników ze środodowiska tenisowego.

Promocja aplikacji mobilnej Polskiego Związku Tenisowego współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki